אודותינו
סוכנות סוזוקי רעננה הוקמה בשנת 2003 ע"י יעקב כהן, 
הסוכנות נפתחה בעיר כפר סבא ובמרץ 2016 עברה למשכנה החדש והמפואר ברעננה.

ולצדו צוות הסוכנות:

ליאת כהן- מנהלת הסוכנות
אורי אביסרור- מנהל מכירות


רועי בראון- נציג מכירות
שי חיימוביץ- נציג מכירות
נוי חכים-  נציגת מכירות
 

סוכנות סוזוקי רעננה מאמינה כי רכישת רכב היא הרכישה השנייה המשמעותית בחייו של אדם, לכן אנו עושים ככל יכולתנו לייעץ לכל לקוח ולקוחה בצורה המקצועית והאישית ביותר וללוות את קהל לקוחותינו  בכל תהליך רכישת רכבם החדש ואף לאחר מכן, התאמת הרכב הנכון לצורכי הלקוח, מימון מתאים לצרכיו הכלכליים של הלקוח, קניית הרכב המשומש (טרייד אין) ועד להמשך הקשר מול המוסך לטיפולים תקופתיים ועוד ובקיצור: one stop shop!!
 
סוכנות סוזוקי רעננה מדורגת לאורך השנים בין המקומות הראשונים בחברה במדרג המכירות, באחוז הגבוה של לקוחות חוזרים ובציון גבוה של שביעות הרצון בקרב הלקוחות.
 
אנו מאמינים כי רכב חדש ניתן למצוא בחברות רבות ובסניפים השונים, לעומת זאת יחס אישי ותחושת מקצועיות תמצאו אצלנו!
 
אנו מזמינים אתכם לקוחות יקרים להגיע אלינו ולשמוע מה יש לנו להציע לכם ומאמינים כי תמצאו אצלנו את אשר אתם מחפשים בזכות מגוון הרכבים הרחב והמוצלח ובזכות האנשים הטובים שלנו בצוות שמאמינים כי מגיע לכם לקבל את הטוב ביותר!
 
לקהל לקוחותינו החוזרים, אנו רוצים להגיד תודה רבה על שאתם מלווים אותנו בנאמנות כה גדולה מזה שנים ושמחים תמיד לראותכם אצלנו שוב.
 

אנו מקווים כי תהנו לבקר באתר האינטרנט שלנו ותמצאו כי הוא מעניין ורווי חומרים,
כמו כן אנו רוצים לידעכם כי ייתכן וחלק מהחומרים יציגו רמות אבזור אשר אינם תואמות לדגמים המשווקים בישראל,
לכן חומרים אלו (התמונות וסרטוני הווידיאו) מוצגים לכם כהמחשה בלבד.לקוחות יקרים, לידיעתכם הסוכנות מונגשת לכולם וישנה עמדת שירות נגישה עבור מי שנדרש.


מצפים לפגישתנו הבאה עמכם,
צוות סוכנות סוזוקי רעננה


ט.ל.ח